🎁 Tovar zakúpený od 01.12.2021 je možné vrátiť až do 07.01.2022. Vianočné darčeky pre Vás radi vymeníme alebo vám vrátime peniaze. 🎁

Ak si želáte doručenie pred Vianocami, neváhajte s nákupom. Pre mimoriadne vyťaženie dopravcov sa môže doručenie oneskoriť.

Nová kolekcia mikín!

O nás

Butikovo.sk ponúka svojím klientom viac, ako len oblečenie. Ponúkame atraktívne a originálne kúsky za skvelé a veľmi prijateľné ceny. Našou vášňou je sledovať najnovšie trendy a prinášať Vám čerstvé informácie z oblasti módy. Staňte sa naším klientom aj Vy. Nakupovaním v internetovom obchode butikovo.sk tak máte jedinečnú príležitosť stretnúť sa so svetom inšpirovaným všeobecne uznávanými módnymi dizajnérmi. Objavte Look svetových módnych metropol. Náš internetový obchod je navrhnutý ľahko, prehľadne a organizovane, tak, aby sme vyhoveli aj požiadavkám najnáročnejších zákazníkov. Butikovo.sk poskytuje široký výber dámskeho oblečenia rôznych značiek, farieb, vzorov a tvarov. Ponúkame skvelý zážitok z nakupovania a komplexné služby. Objednávajte ľahko a nekomplikovane.